GERB BATI 12 small
Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
 вул. Академічна, 20, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501 Україна  

І настане час, коли один скаже:
Слава Україні !
І мільйони відповідатимуть:
Героям слава !
Степан Бандера 

Історичні віхи становлення інституту

                                                                                 
1959 р.
Згідно наказу міністерства сільського господарства УРСР засновано Бережанський технікум сільського господарства.
1966 р.
Міністерство сільського господарства УРСР перейменувало Бережанський технікум механізації сільського господарства у Бережанський технікум механізації і електрифікації сільського господарства.
1992 р.
Спільним рішенням міністерства освіти та міністерства сільського господарства і продовольства України Бережанський технікум механізації і електрифікації сільського господарства реорганізовано у Бережанський агротехнічний коледж — вищий навчальний заклад ІІ рівня акредитації з правом підготовки молодших спеціалістів і бакалаврів.
1997 р.
Бережанський агротехнічний коледж увійшов у структуру Національного аграрного університету.
2000 р.
Згідно наказу ректора Національного аграрного університету на базі Бережанського агротехнічного коледжу створено агротехнічний інститут. Ректором інституту призначено доктора технічних наук, професора, заслуженого машинобудівника України, дійсного члена Українських академій економічної кібернетики та тріботехніки Павліського Василя Михайловича.
2001 р.
Постановою Кабінету Міністрів України від 6 травня № 434 утворено агротехнічний інститут у складі Національного аграрного університету. Цього ж року проведена акредитація спеціальностей та інституту в цілому за ІІІ рівнем і ДАК видано відповідні сертифікати.
2006 р.
Інститут реорганізовано у Відокремлений структурний підрозділ НАУ «Бережанський агротехнічний інститут»
2008 р.
Інститут став Відокремленим підрозділом Національного університету біоресурсів і природокористування України (постанова Кабінету Міністрів України № 945 від 30.10.2008 року.

В інституті є 3 факультети, на яких навчаються, враховуючи заочну форму навчання, понад 2000 студентів. Функціонує 11 кафедр, які є центрами навчальної, методичної та наукової роботи, відділ гуманітарної освіти, виховання і студентських справ, відділ дистанційного навчання, інформаційно-комунікаційних технологій та телекомунікаційних систем, інформаційно-видавничий центр “Нововведення” та студентський фізкультурно-спортивний клуб “Сокіл”. 

Державні інституції


Urad

БАТІ