A
A
A

Факультет енергетики, автоматики та енергозбереження

 

Декан факультету

Клендій Петро Богданович

кандидат технічних наук, доцент


Факультет «Енергетики, автоматики та енергозбереження» - один із найстаріших підрозділів інституту. Свій початок бере з 1961р. коли було здійснено перший набір учнів за спеціальністю «Електрифікації сільського господарства».

Факультет здійснює підготовку фахівців за спеціальністю 141 - Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка освітніх рівнів "Бакалавр" та "Магістр"

На факультеті функціонують кафедри:

  • енергетики і автоматики;
  • електротехнологій та експлуатації енергообладнання;
  • інформаційних технологій та вищої математики.

  Навчально – виховний процес на факультеті здійснюють 42 науково-педагогічних працівників, з них 6 докторів і 26 кандидатів наук, 10  старших викладачів і асистентів.

Навчально-виробнича база факультету включає: навчальні корпуси загальною площею біля 2783м2, 30 лабораторій та кабінетів, майстерні для проведення практик.

View the embedded image gallery online at:
http://bati.ber.te.ua/index.php/ua/pro-fakultet#sigFreeIdd31ca9d6ab

  Наукові дослідження виконуються за напрямами: енергозберігаючі технології, якість електричної енергії, оптимізація електротехнічних систем з відновлювальними джерелами енергії, електротехнології підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва на базі електромагнітних полів різного частотного діапазону, моделювання процесів малих сільськогосподарських підприємств, розпізнавання об’єктів та робототехніка, інформатизації управління навчально-виховним процесом

  Навчальний процес передбачає наскрізну комп’ютерну підготовку, для  чого створено нові комп’ютерні класи, оснащені сучасними персональними комп’ютерами з входженням в систему Інтернет та комп’ютеризовано робочі місця в спеціалізованих лабораторіях.

  За даними статистики біля 65 відсотків працівників обласних енергомереж західного регіону України є випускниками нашого факультету. Біля 80 відсотків електротехнічного персоналу сільськогосподарських підприємств в області різних форм власності також наші випускники.

  Студентам факультету створено сприятливі умови  для виявлення творчих здібностей. На факультеті функціонують наукові гуртки, науково – конструкторські групи, які працюють над створенням нових приладів та нестандартного устаткування, що використовується для обладнання навчальних лабораторій і кабінетів. Окрім цього систематично проводяться конкурси на краще знання навчальної дисципліни, виставки технічної творчості студентів, конкурси на кращого за професією.

  Студенти факультету проходять стажування у фермерських господарствах Швейцарії, США, Канади, Данії і Австрії. Ці зв’язки безперервно розвиваються і зростають. Крім цього заключні договори про обмін студентами з вищими навчальними закладами Польщі.

  

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання
Погода

Корисні посилання

БАТІ

БАТІ