GERB BATI 12 small

ВП НУБіП України "БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ"

Факультет Енергетики, автоматики та енергозбереження

 

Факультет енергетики, автоматики та енергозбереження

Проводить фахову підготовку із спеціальності141- Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

за освітніми рівнями:

"БАКАЛАВР" денна та заочна форми навчання
"БАКАЛАВР" на базі "молодший спеціаліст"
"МАГІСТР" денна та заочна форми навчання

Детальніше про вступ

Факультет енергетики, автоматики та енергозбереження

 

Декан факультету

Клендій Петро Богданович

кандидат технічних наук, доцент


Факультет «Енергетики, автоматики та енергозбереження» - один із найстаріших підрозділів інституту. Свій початок бере з 1961р. коли було здійснено перший набір учнів за спеціальністю «Електрифікації сільського господарства».

Факультет здійснює підготовку фахівців за спеціальністю 141 - Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка освітніх рівнів "Бакалавр" та "Магістр"

На факультеті функціонують кафедри:

  • енергетики і автоматики;
  • електротехнологій та експлуатації енергообладнання;
  • інформаційних технологій та вищої математики.

  Навчально – виховний процес на факультеті здійснюють 42 науково-педагогічних працівників, з них 6 докторів і 26 кандидатів наук, 10  старших викладачів і асистентів.

Навчально-виробнича база факультету включає: навчальні корпуси загальною площею біля 2783м2, 30 лабораторій та кабінетів, майстерні для проведення практик.

View the embedded image gallery online at:
http://bati.ber.te.ua/index.php/ua/pro-fakultet#sigFreeIdd31ca9d6ab

  Наукові дослідження виконуються за напрямами: енергозберігаючі технології, якість електричної енергії, оптимізація електротехнічних систем з відновлювальними джерелами енергії, електротехнології підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва на базі електромагнітних полів різного частотного діапазону, моделювання процесів малих сільськогосподарських підприємств, розпізнавання об’єктів та робототехніка, інформатизації управління навчально-виховним процесом

  Навчальний процес передбачає наскрізну комп’ютерну підготовку, для  чого створено нові комп’ютерні класи, оснащені сучасними персональними комп’ютерами з входженням в систему Інтернет та комп’ютеризовано робочі місця в спеціалізованих лабораторіях.

  За даними статистики біля 65 відсотків працівників обласних енергомереж західного регіону України є випускниками нашого факультету. Біля 80 відсотків електротехнічного персоналу сільськогосподарських підприємств в області різних форм власності також наші випускники.

  Студентам факультету створено сприятливі умови  для виявлення творчих здібностей. На факультеті функціонують наукові гуртки, науково – конструкторські групи, які працюють над створенням нових приладів та нестандартного устаткування, що використовується для обладнання навчальних лабораторій і кабінетів. Окрім цього систематично проводяться конкурси на краще знання навчальної дисципліни, виставки технічної творчості студентів, конкурси на кращого за професією.

  Студенти факультету проходять стажування у фермерських господарствах Швейцарії, США, Канади, Данії і Австрії. Ці зв’язки безперервно розвиваються і зростають. Крім цього заключні договори про обмін студентами з вищими навчальними закладами Польщі.

  

Ми в Facebook

Перейти на офіційну сторінку


Інформер погоди

Державні інституції


Urad

БАТІ