GERB BATI 12 small

ВП НУБіП України "БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ"

Факультет Енергетики, автоматики та енергозбереження

І настане час, коли один скаже:
Слава Україні !
І мільйони відповідатимуть:
Героям слава !
Степан Бандера 


В період з 10.04.17. по 14.04.17. проводився тиждень кафедри енергетики і автоматики. Цей період  був насичений різними заходами, як для викладачів так і для студентів. Організовувались різноманітні конкурси, екскурсії проводились відкриті заняття, а саме:

10.04.2017 р. проведено конкурс на кращого електромонтера між представниками чотирьох груп. Студентам були запропоновані теоретичні і практичні завдання максимально наближені до виробничих умов, які формують фахову підготовку майбутніх спеціалістів. Перемогу в конкурсі одержав студент групи Е-51С Хмарний Б.

Протягом тижня в навчально-методичному кабінеті постійно діяла виставка наукових і навчально-методичних праць, на якій можна було ознайомитись з досягненнями викладачів кафедри. 11.04-12.04.2017 р. в рамках тижня кафедри під керівництвом старшого викладача Марисюка А.П. студенти випускних курсів  відвідали XII міжнародну виставку «EIA: Електроніка і промислова автоматизація 2017», яка відбулася у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза». На виставці були представлені новітні та передові технології в таких галузях: «Електроніка та мікропроцесорна техніка», «Промислова автоматика та автоматизований електропривод», «Електроенергетика та енергозбереження». Відвідувачі були вражені масштабами виставки та унікальними виставковими експонатами, більшість з яких була представлена українськими підприємствами, що приємно радує, а також дає надію на перспективи у розвитку вітчизняного виробництва електроустаткування.

12.04.17 р. було проведено відкрите лекційне заняття в групі Е-21Б з дисципліни «Монтаж енергообладнання», ст. викл. Дарморісом П.М. Тема лекції “Монтаж трансформаторних підстанцій” є актуальною при підготовці майбутніх інженерів-енергетиків. На занятті було розглянуто будову, комплектацію, технологію монтажу конструктивних елементів ТП. Для зацікавлення студентів та активізації навчального процесу використано мультимедійні засоби та відеоматеріали.

Також у цей день куратором групи Е-31Б Клендій Г.Я. проведено екскурсію в краєзнавчий музей, де студенти почерпнули для себе багато нового і цікавого про історичну і культурну спадщину Бережанського краю.

13.04.2017 р. проведено відкрите практичне заняття ст.викл. Потапенко М.В. з дисципліни «Теоретичні основи автоматики» на тему: «Визначення стійкості систем автоматичного регулювання за частотними критеріями Михайлова і Найквіста». На занятті використано сучасні методи вивчення теорії автоматичного керування технологічними процесами. Заняття проведено на високому науково-методичному рівні.

Підводячи підсумки тижня кафедри можна зробити висновок, що він був надзвичайно насиченим та продуктивним. Тематика заходів була цікавою, пізнавальною та пов'язаною з навчальним матеріалом і виробничою діяльністю.

Зав. кафедри енергетики і автоматики,

к.т.н., доц. Рамш В.Ю. 

 

План заходів до тижня кафедри енергетики і автоматики

(10.04.17 р.-14.04.17 р.)

№ п/п Назва заходів Відповідальний Дата проведення Час і місце проведення
1 Виставка наукових і навчально-методичних праць

Клендій П.Б.,

Шаршонь В.Л.

10.04.- 14.04

Протягом тижня,

  ауд.7а

2 Конкурс «Кращий за професією»

Марисюк А.П.,

Шаршонь В.Л.

10.04.

1200,

 ауд.3л

3 Участь викладачів і студентів у виставці «Промислового обладнання для виробничих підприємств»

Марисюк А.П.,

Рамш В.Ю.

11.04-12.04

м.Київ

Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза»

4 Відкрита лекція з дисципліни «Монтаж енергообладнання» Дарморіс П.М. 12.04

1010,

 ауд.7л

5 Відкрите практичне заняття з дисципліни «Теоретичні основи автоматики» Потапенко М.В. 13.04

1200,

 ауд.7л

6 Екскурсія в краєзнавчий музей

Клендій Г.Я.,

Рамш В.Ю.

13.04

1340

7 Підведення підсумків тижня кафедри Викладачі кафедри 14.04

1200,

 ауд.4л

Сторінка 1 із 4

Інформер погоди

Державні інституції


Urad

БАТІ