GERB BATI 12 small
Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
 вул. Академічна, 20, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501 Україна  

IMG 977616-18 жовтня 2017 року на базі інженерно-технічного факультету Подільського державного аграрно-технічного університету відбулась XVIII Міжнародна наукова конференція, присвячена 117-річниці від дня народження академіка Петра Мефодійовича Василенка «Сучасні проблеми землеробської механіки». В ній взяли участь науково-педагогічні працівники агроінженерного факультету ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут».

Відповідно до плану роботи наукового гуртка «Сучасний економіст» 18 жовтня 2017 р. відбулося засідання круглого столу «Розвиток соціально-трудових відносин в умовах євроінтеграційних процесів», присвячений обговоренню питань проблем розвитку соціально-трудових відносин та ринку праці, якості трудового життя.

У роботі круглого столу взяли участь представники професорсько-викладацького складу кафедри економіки підприємства та студенти напряму підготовки 6.030504 «Економіка підприємства» та 6.030509 «Облік і аудит».

ener1На факультеті енергетики, автоматики та енергозбереження магістрами 6 курсу денної форми навчання за спеціальністю 141 «Електроенергетика. Електротехніка та електромеханіка» проводяться дослідження за темами магістерських робіт на діючих моделях енергоустановок. Зокрема, під керівництвом к.т.н., доц. Клендія П.Б студенти групи Е-61М Сомик І., Смерека Ю. проводили дослідження енергетичних характеристик теплових насосів за системами теплопередачі «вода-повітря» та «повітря-повітря». Отримані результати плануються до оприлюднення на студентських наукових семінарах і конференціях.

Сторінка 1 із 32

І настане час, коли один скаже:
Слава Україні !
І мільйони відповідатимуть:
Героям слава !
Степан Бандера 

Календар свят України. Мова ділового спілкування

Державні інституції


Urad

Політика відкритості

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В навчальних корпусах Інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишати свої скарги, зауваження та пропозиції щодо покращення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

БАТІ