GERB BATI 12 small
Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
 вул. Академічна, 20, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501 Україна  

І настане час, коли один скаже:
Слава Україні !
І мільйони відповідатимуть:
Героям слава !
Степан Бандера 

Сталінські репресії — масові репресії, що здійснювалися в СРСР в 1930-і — 1950-і роки. Це чистки в рядах правлячої ВКП(б), розкуркулення, депортації цілих етнічних груп і гоніння за підозрілими особами, всюдисущий контроль за «саботажниками», масові ув'язнення і розстріли «ворогів народу». Від сталінських репресій в Україні загинули мільйони безневинних людей. Яскравим прикладом цього слугують події, що відбувалися в Західній Україні в кінці червня  1941 року, коли радянська влада поспіхом відступала з Галичини під натиском німецьких військ . За сучасними підрахунками на західноукраїнських землях було замордовано понад 50 тис людей, з них в бережанській тюрмі – 1500 осіб.

Робочі групи Бережанського агротехнічного інституту (к.т.н. Русиняк М.О. та к.пед.н., доц. Качурівський В.О.) та Бережанського агротехнічного коледжу (Лещишин О.М., Михайлишин М.С. та Штогрин С.С.) взяли участь у роботі семінару-тренінгу «Освітні сервіси Microsoft для університетів», який відбувся на факультеті інформаційних технологій НУБіП України. Серед учасників - викладачі та відповідальні за впровадження ІКТ регіональних навчальних закладів НУБіП України, факультетів та інститутів, науково-педагогічні працівники факультету інформаційних технологій.

Семінар відкрив вітальним словом проректор з навчальної та виховної роботи, академік Сергій Кваша. Він виказав впевненість в необхідності перебувати в тренді новітніх інформаційних технологій, йти в крок за розвитком сучасних інформаційних технологій в освіті, не

...

27 травня 2016 р у Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбувся гала-концерт  XXXV Міжнародного фестивалю художньої творчості «ГОЛОСІЇВСЬКА ВЕСНА-2016» на якому були відзначені учасники художньої самодіяльності нашого навчального закладу. Зокрема дипломами різних ступенів відзначені:

  • Духовий оркестр
  • Народний аматорський студентський хор
  • Танцювальний колектив "Натхнення"
  • Оксана Ткачова - номінація "Вокал"
  • Оксана Ткачова та Інна Крупій - номінація "Вокал"
  • Ярина Лихолат - номінація "Вокал"
  • Інна Крупій - номінація "Вокал"

19 червня 2016 р у дворику монастиря оо. Бернардинів м. Бережан з ініціативи та організації представників проекту «Резонанс запрошує» відбулася церемонія нагородження «В України є майбутнє» талановитої молоді Бережанщини – лауреатів і дипломантів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів і фестивалів 2015-2016 рр. Під час церемонії учасники мали змогу послухати твори у виконанні соліста Тернопільської обласної філармонії Володимира Шагая, камерного оркестру Тернопільського музучилища (керівник Тарас Видиш) та переглянути фотовиставку Володимира Неділька «Моя візія Бережан». Наш навчальний заклад також був відзначений нагородою «Мистецька Бережанщина – 2016» за примноження культурних надбань України.

...

14-17 червня 2016 року на базі Подільського державного аграрно-технічного університету (надалі ПДАТУ) відбувся XVIII зліт студентських лідерів аграрної освіти, який об’єднав понад 400 студентів-відмінників навчання, іменних стипендіатів вищих аграрних навчальних закладів, які одержують стипендії Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради України, видатних учених, громадських діячів та стипендіатів від агрохолдингів за найкращі досягнення у навчанні. Учасниками зльоту, які представляли наш заклад були Скрипка Михайло (відмінник навчання) та Щенсний Андрій (активіст студентської самоврядування).

 

08.06.2016 р. відбулася еколого-просвітницька екскурсія до Галицького національного природного парку (Івано-Франківська обл.) із студентами - екологами першого курсу. Екскурсія була організована к.геогр.н., доцентом кафедри екології, охорони навколишнього середовища та збалансованого природокористування Колодницькою Р.В. для ознайомлення майбутніх екологів з природним заповідним об’єктом, як основною формою збереження природних комплексів.

Екскурсія була проведена кваліфікованим екскурсоводом Галицького НПП Голійчуком Іваном Васильовичем. Він розповів студентам про організацію роботи Галицького НПП, сучасні проблеми та плани на майбутнє і перспективи розвитку.

Студенти ознайомились із структурою парку, оглянули його

...

6-8 червня 2016 року в Бережанському агротехнічному інституті на кафедрі  екології , охорони навколишнього середовища та збалансованого природокористування пройшов захист дипломних робіт освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр».

Активно працювала Державна екзаменаційна комісія на чолі з Рибалко Юлією Володимирівною, кандидатом педагогічних наук, доцентом.

Студенти-екологи  підняли дуже важливі екологічні теми, зокрема, міжнародна співпраця і еколого – економічні проблеми сучасності та механізми активізації участі України в їх вирішенні, основні напрямки утилізації відходів сільського господарства, проблеми управління природними ресурсами, стан та збереження біорізноманіття, джерела  забруднення атмосферного повітря, ґрунтів та прісних вод, та окреслили основні шляхи вирішення цих проблем, та інші.

Захист дипломних робіт пройшов на високому рівні. За зазначений період було

...

31 травня 2016 року в актовій залі Тернопільської обласної державної адміністрації  відбулося засідання колегії управління розвитку інфраструктури, транспорту та енергозбереження. З доповіддю виступив директор ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» професор Павліський Василь Михайлович.

Для учасників колегії було представлено сучасний стан розвитку біогазових технологій у країнах Євросоюзу, зокрема Німеччині, Данії, Австрії та Швейцарії. Запровадження сучасних технологій виробництва біогазу із рослинної сировини на спеціалізованих  підприємствах дозволить покращити енергозабезпечення регіону, створити додаткові робочі місця в сільській місцевості.

Ця технологія дає можливість використовувати побічну продукцію, а саме – органо-мінералізоване добриво, вуглекислий газ і теплову енергію, у

...

27 травня 2016 року НУБіП України відзначив 118-й День народження. До свята  долучились факультети, навчально-наукові інститути, відокремлені підрозділи дружної родини під назвою НУБІП.    З привітальним словом звернувся до присутніх ректор університету Станіслав Ніколаєнко, а гості свята, виступаючи, зазначили, що університет входить до десятки кращих університетів України. Після прес-конференції почесні гості оглянули презентації факультетів, ННІ та відокремлених підрозділів.

 

 Бережанський агротехнічний інститут презентував свої досягнення у напрямках наукової, навчально-методичної, культурно-виховної та спортивної роботи, а також продукцію власного виробництва.

Сьогодні 26 травня 2016р. у ВП НУБіП України "БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ" розпочала роботу МІЖНАРОДНА  НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ та тему "Актуальні питання енергетики та біотехнологій". В конференції беруть участь наукові школи України, Австрії, Німеччини, Польщі, Росії, Білорусії. 
Загалом, більш ніж 150 представників, надали результати своїх досліджень для публікації в збірнику наукових праць "Вісник Національного університету біоресурсів і природокористування України"  серед яких, близько 50 докторів наук та академіків академії наук. 
Окрім університетської науки, представлені розробки науково-дослідних оргагізацій, а саме: Інститут електродинаміки та теплофізики Національної академії наук України, Інститут механізації і електрифікації Національної академії аграрних наук України.
 
...

З 25 по 30 квітня 2016 року на агроінженерному факультеті проходив тиждень кафедри загальноінженерної підготовки. В рамках тижня кафедри викладачами проведено ряд навчально-методичних та культурно-виховних заходів.

Зокрема, проведено виставку науково-методичних та наукових праць викладачів кафедри.

26 квітня к.ф.-м.н. доцент Лісняк П.Г. провів годину цікавих експериментів з фізики для студентів 1-2 курсів усіх напрямів підготовки. Було продемонстровано ряд дослідів які демонструють явища інерційності, поверхневого натягу, теплообміну, електромагнетизму та ін. Студенти висували гіпотези для пояснення даних явищ, та брали активну участь в обговоренні.

К.т.н. Драган А.П. провів виховну годину приурочену до 30-ї річниці Чорнобильської трагедії. Студентам демонструвався фільм «Битва за Чорнобиль» та проводилось його обговорення.

Старші

...

Як помру, то поховайте
Мене на могилі,
Серед степу широкого,
На Вкраїні милій,

Щоб лани широкополі,
І Дніпро, і кручі
Було видно, було чути,
Як реве ревучий...

 

22 травня - важлива дата  для кожного українця. У цей день прах Тараса Григоровича Шевченка, згідно з його заповітом, було перепоховано в Україні.

20 травня студентська молодь нашого інституту взяла активну участь у загально – міських заходах, урочисто вшанувавши 155-ту річницю перепоховання Великого Кобзаря. Заходи відбулися на центральній площі міста, біля пам’ятника Тарасу Григоровичу. 

27 квітня 2016 р. відбулася урочиста «Остання пара» випускників напряму підготовки «Економіка підприємства». Студенти підготували святкову програму на котру запросили викладачів. Випускники підготували цікаві конкурси та інші сюрпризи для своїх наставників. Ведучими заходу були Крупий Інна та Семчишин Віталій.

Завершилась «Остання пара» побажаннями від викладачів успішної реалізації своїх професійних вмінь та навичок. Студенти подякували викладачам та адміністрації за візит на свято, а також за активну участь у конкурсах.

Свято вдалося на славу! Було весело, цікаво, неординарно і святково!

Остання пара групи Ек-41Б надовго запам’ятається усім викладачам.

Ми пишаємося тим, що виховали таких чудових, здібних, цікавих та веселих молодих людей. Сподіваємося, що роки навчання в інституті стануть для Вас впевненим стартом у майбутнє життя!

Перегляди: 528

20.05.2016 року у ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» відбувся інвестиційний форум по розвитку Бережанського району Тернопільської області.

У форумі приймали участь директор інституту, керівництво області, району і міста, президент торгової палати США в Україні п.Гундер А.І., представники польського бізнесу.

На форумі велику увагу було приділено інвестиціям в нетрадиційні джерела енергії. Директор інституту презентував наукові доробки в галузі виробництва біогазу з біомаси.

Державні інституції


Urad

БАТІ