Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
 вул. Академічна, 20, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501 Україна  


       
A
A
A

Набір у патрульну поліцію

20 червня 2017 року представники патрульної поліції м. Тернополя зустрілися з керівництвом нашого навчального закладу з метою профорієнтаційної роботи та сприянні кадрового забезпечення патрульної поліції випускниками військової кафедри.

Для того, щоб потрапити на конкурс необхідно подати анкету. Заповнюють її в електронному вигляді, а набір необхідних документів треба буде подати безпосередньо робочій групі, яка працюватиме в Управлінні патрульної поліції Тернополя, що на вулиці Котляревського, 24.

 Заявку на участь у конкурсі треба подати на сайті департаменту патрульної поліції, яку можна знайти в розділі «Донабір». Конкурсанти заповнивши анкету, натискають кнопку «Подати». Після того висвітиться перелік документів, які особи повинні підготовити на конкурс.

Прийом документів відбуватиметься за згаданою адресою, а робоча група працюватиме в штатному режимі та надасть необхідну кваліфіковану допомогу.

Відбір майбутніх поліцейських та навчання проходитиме у м.Тернополі.

Керівництво УПП запрошує усіх бажаючих з області взяти участь у цьому конкурсі.

Завідувач виховним відділом Зайчук В.М.

Наші вітання

 

Актуальні оголошення

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


Погода

Корисні посилання

Політика відкритості

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В навчальних корпусах Інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишати свої скарги, зауваження та пропозиції щодо покращення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

Телефон гарячої лінії (03548) 2-54-25

БАТІ

БАТІ